Akvareller Kina 1900-tal

Akvareller Kina 1900-tal
Akvareller Kina 1900-tal
Akvareller Kina 1900-tal
Akvareller Kina 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2), Kina, motiv av fåglar samt blommor, blandteknik, kalligrafi samt sigill, motivmått ca 24x34 cm

549596

2018-06-02