Baljftåöljer sengustaviansk stil
2018-06-04
549606
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talet första hälft, skuren dekor av bl.a. lejonmaskaroner, bemålad och bronserad, sitthöjd 44 cm
Slitage, avslag, fläckar