Oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Skoglandskap, signerad och daterad Cederholm 90, olja på duk, ca 45x66 cm
Kuntoraportti
549608
Päivämäärä:
2018-06-04