Golvfotogenlampa

Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa
Golvfotogenlampa

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, troligen Frankrike, 1900-talets början, bemålat järn, riklig dekor av blad och rosor, oljelampshus i vitt glas, höjd ca 155 cm

Slitage, oljehus och lampa ej ursprungligen tillhörande

549615

2018-06-03