George Lodström oljemålning

George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): Blomsterstilleben, signerat och daterad Lodström -68, olja på duk, ca 60x73 cm

549649

2018-06-02