Henning Hougaard oljemålning
Vollendet
2018-06-02
549651
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Hare i landskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 45x65 cm