Bertil Damm oljemålning

Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL DAMM (1887-1942): Nakenstudie, monogramsignerad BD, olja på pannå, ca 70x38 cm

549653

2018-06-02