Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CAMILLE BRYEN (1907-1977): "Graphie Céleste´´, signerad och numrerad Bryen 77/120, blindstämpel L´OEUVRE GRAVÉE, etsning, ca 29x23,5 cm, oramad
Oramad, smärre hanteringsveck i marginalen
549657
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här