Camille Bryen etsning

Camille Bryen etsning
Camille Bryen etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

CAMILLE BRYEN (1907-1977): "Graphie Céleste´´, signerad och numrerad Bryen 77/120, blindstämpel L´OEUVRE GRAVÉE, etsning, ca 29x23,5 cm, oramad

Oramad, smärre hanteringsveck i marginalen

549657

2018-06-03