Tipp & Co personbil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIPP & CO PERSONBIL, mm. 1950-tal, rödlackerad plåt, urverksdriven, Dinky Toys Pullmore car transporter 982, mekanisk råtta och mus, samt 3 modellfordon från olika tillverkare, Tipp personbil ca 24 cm
Diverse skador, slitage
549682
2018-06-04