Tipp & Co personbil

Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil
Tipp & Co personbil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIPP & CO PERSONBIL, mm. 1950-tal, rödlackerad plåt, urverksdriven, Dinky Toys Pullmore car transporter 982, mekanisk råtta och mus, samt 3 modellfordon från olika tillverkare, Tipp personbil ca 24 cm

Diverse skador, slitage

549682

2018-06-04