Utställningsaffischer fotografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCHER, fotografiutställningar, fotografer, bl a Shirin Neshat, Kerstin Bernhard, Tore Berger, Jean Hermanson, Åke Hedström, Bill Brandt, övervägande 1980/90-tal, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

slitage

549684

2018-06-03