Gert Malmström 18 k vitguld smaragder diamanter

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MALMSTRÖM, ring, 18 k vitguld, fasettslipade smaragder samt åttkantslipade diamanter totalt ca 0,12 ct, stämplad Ädelsmide Klang & Malmström, Karlshamn 1967, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 7 g

Bruksslitage

549696

2018-06-03