Gunnar Smoliansky, Södermannagatan, 1959
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
GUNNAR SMOLIANSKY (född 1933): Södermannagatan, 1959, signerad på baksidan Gunnar Smoliansky, gelatinsilverfotografi, bildmått 26 x 18 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare
joakim.geiger@auktionsverket.se
549701
2018-06-18