Gunnar Smoliansky, Södermannagatan, 1959

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (född 1933): Södermannagatan, 1959, signerad på baksidan Gunnar Smoliansky, gelatinsilverfotografi, bildmått 26 x 18 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare

joakim.geiger@auktionsverket.se

549701

2018-06-18