Robert Rauschenberg, Ringer (ur Hoarfrost edition)
Klubbat för:
78 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ROBERT RAUSCHENBERG (USA 1928-2008): Ringer (Hoarfrost edition), 1974, offset litografi och screenprint på collage av papper, tyg, silke och satin, signerad, daterad och numrerad Rauschenberg 74, 7/31, bildyta 175 x 89 cm.
Gemini G.E.L., Los Angeles
ebba.de.faire@auktionsverket.se
549703
2018-06-18