Jens Jensen, Pojken på muren

Jens Jensen, Pojken på muren
Jens Jensen, Pojken på muren
Jens Jensen, Pojken på muren
Jens Jensen, Pojken på muren

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JENS JENSEN (1946-2015): Pojken på muren, stämpelsignerad och numrerad på baksidan 6/22, gelatinsilverfotografi, bildmått 39 x 49 cm.
Edition 22+2 AP

joakim.geiger@auktionsverket.se

549705

2018-06-18