Figurin i form av saxofonspelare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, 1900-talets mitt, i form av saxofonspelare, bemålad plast, höjd ca 47 cm

Slitage, fläckar, märken, ställvis missfärgningar

549726

2018-06-02