Karin Parrow oljemålning
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KARIN PARROW (1900-1984): Parkliv med lekande hundar, signerad Karin Parrow, olja på duk, 50x65 cm
ebba.de.faire@auktionsverket.se
549735
2018-06-18