Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, Chesterfield, djuphäftat läder, höjd 70, bredd 103-190 cm
Proveniens: Grand Hotel i Helsingborg
Slitage, sprickor, märken, knappar saknas
549742
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här