Soffgrupp Chesterfield

Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield
Soffgrupp Chesterfield

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 dlr, Chesterfield, djuphäftat läder, höjd 70, bredd 103-190 cm

Proveniens: Grand Hotel i Helsingborg

Slitage, sprickor, märken, knappar saknas

549742

2018-06-05