Ångstrykjärn Baropyr 1900-talets början

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅNGSTRYKJÄRN, Baropyr, 1900-talets början, järn, handtag av mahogny, höjd ca 27, längd ca 32 cm

Rost, slitage, handtag med skada

549787

2018-06-02