Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGTELEFON, LM Ericson, 1900-talets första kvartal, lackerat kopparplåt och plåt samt bakelit, MADE IN SWEDEN BY LM ERICSON STOCKHOLM
Slitage, ej funktionstestad
549788
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här