Vevgrammofon
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRATTGRAMMOFON, Tresor Soundbox, 1920-tal, björk med stiliserad dekor och mässingsbeslag, tratt lackerad i brunt och grått, höjd ca 64 cm
Färgbortfall, slitage, märken, ej funktionstestad
549796
2018-06-03