Vevgrammofon

Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRATTGRAMMOFON, Tresor Soundbox, 1920-tal, björk med stiliserad dekor och mässingsbeslag, tratt lackerad i brunt och grått, höjd ca 64 cm

Färgbortfall, slitage, märken, ej funktionstestad

549796

2018-06-03