Väggtelefon LM Ericson 1900-talets början

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, LM Ericson, 1900-talets början, mahogny och litograferad plåt samt bakelit, höjd ca 70 cm

Slitage, smärre färgbortfall

549800

2018-06-03