Fotogenlampor 1900-talets början

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA & VÄGGFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, metall och glas, bordsfotogenlampan med oljehus av slipat glas och opalvit opak kupa, höjd ca

Slitage

549830

2018-06-03