Roland Svensson Svenska Högarna

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad Roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 30x45 cm,

Läs mer

549839

2018-08-19