Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 34/100, färglitografi, bildmått ca 13x40 cm,

Läs mer

549840

2018-08-19