Roland Svensson
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 34/100, färglitografi, bildmått ca 13x40 cm,
Läs mer
549840
2018-08-19