Nils Öberg oljemålning

Nils Öberg oljemålning
Nils Öberg oljemålning
Nils Öberg oljemålning
Nils Öberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ÖBERG (1912-1997): Motiv från Gamla stan, signerad N Öberg, olja på pannå, ca 46x37 cm

549844

2018-06-03