Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Petter Söderman (1740-1813), Stockholm, förgylld, träskuren dekor, krön med kärve, höjd ca 100 cm, nyckel finns
Slitage, avslag
549863
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här