Stathmos våg 1900-tal

Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal
Stathmos våg 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

VÅG, 1900-talets mitt, Stathmos, Eskilstuna, grönlackerat stål, höjd ca 105 cm

Bruksslitage

549875

2018-06-03