Roland Svensson Söndagsmorgon

Roland Svensson Söndagsmorgon
Roland Svensson Söndagsmorgon

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon hos Evert", signerad och daterad Roland S, 40/75, bildmått ca 47x40 cm,

Läs mer

549881

2018-08-19