Roland Svensson Söndagsmorgon
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon hos Evert", signerad och daterad Roland S, 40/75, bildmått ca 47x40 cm,
Läs mer
549881
2018-08-19