Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
LUXUS, golvarmatur, mässing, 1900-talets andra hälft, modellnr: 2030.32, höjd inkl. skärm ca 138 cm
Slitage, märken, repor
549885
2018-06-04