Gollampa Luxus

Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus
Gollampa Luxus

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

LUXUS, golvarmatur, mässing, 1900-talets andra hälft, modellnr: 2030.32, höjd inkl. skärm ca 138 cm

Slitage, märken, repor

549885

2018-06-04