Nautica - Pond yacht

Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht
Nautica - Pond yacht

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POND YACHT, tidigt 1900-tal, delvis bemålat trä och tyg samt detaljer i metall, monterad i bordsställning, höjd ca 168 samt 94x22 cm

Möjligen ej komplett, lösa små delar, åldersrelaterat slitage

549890

2018-06-04