Nautica - Pond yacht
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POND YACHT, tidigt 1900-tal, delvis bemålat trä och tyg samt detaljer i metall, monterad i bordsställning, höjd ca 168 samt 94x22 cm
Möjligen ej komplett, lösa små delar, åldersrelaterat slitage
549890
2018-06-04