Ulf Rollof Busenblumen

Ulf Rollof Busenblumen
Ulf Rollof Busenblumen

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

ULF ROLLOF (född 1961): "Norröra drawings 2002, Busenblumen 11/8/02: 16A+B (diptyk)", akvarell, signerad Rollof, samramad diptyk ca 42x29,5 cm

Proveniens: Galerie Linde, Lübeck
Utställd: Ulf Rollof, Busenblumen und andere werke, Galerie Linde, Lübeck, 21 september - 2 november 2002, avbildad på vernissagekortet

549891

2018-06-07