Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Karg kust", signerad Roland S, 47/200, färglitografi, bildmått ca 36x28 cm,
Läs mer
549894
2018-08-19