Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Karg kust", signerad Roland S, 47/200, färglitografi, bildmått ca 36x28 cm,

Läs mer

549894

2018-08-19