Roland Svensson Lilla Nassa

Roland Svensson Lilla Nassa
Roland Svensson Lilla Nassa

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård Lilla Nassa ", signerad Roland S, 226/250, färglitografi, ca 35x57 cm,

Läs mer

549901

2018-08-19