Roland Svensson Lilla Nassa
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård Lilla Nassa ", signerad Roland S, 226/250, färglitografi, ca 35x57 cm,
Läs mer
549901
2018-08-19