Fratelli Reguitti herrbetjänt

Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, betsat bok, höjd ca 105 cm

Bruksslitage

549903

2018-06-10