Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga, ", signerad roland S, 279/360, färglitografi, bildmått ca 23x47 cm,

Läs mer

549907

2018-08-19