Märklin elllok DL800

Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800
Märklin elllok DL800

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MÄRKLIN ELLOK DL800, spår Ho, 1950-tal, brunt dubbellok, släpskor och takstömsavtagare, fabriksförpackning utan insats medföljer

Färgbortfall, färgförbättringar, förpackning med skador

549909

2018-10-14