Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 160/360, färglitografi, bildmått ca 34x52 cm,

Läs mer

549910

2018-08-19