Märklin ånglok SK800

Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800
Märklin ånglok SK800

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN ÅNGLOK SK800, spår Ho, 1950-tal, fabriksförpackning medföljer

Mindre lackskador

549917

2018-10-14