Roland Svensson Jacob Wallenberg

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 159/190, färglitografi, bildmått ca 53x44 cm, rammått ca 78x68 cm,

Läs mer

549923

2018-08-19