Roland Svensson Båtdags
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags", signerad roland.S, 352/360, färglitografi, bladmått ca 31x49 cm,
Läs mer
549924
2018-08-19