Roland Svensson Båtdags

Roland Svensson Båtdags
Roland Svensson Båtdags

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags", signerad roland.S, 352/360, färglitografi, bladmått ca 31x49 cm,

Läs mer

549924

2018-08-19