Emile Zoir oljemålning

Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMILE ZOIR (1861-1936): Vintermotiv, signerad, olja på duk, ca 72x116 cm

Krackeleringar, färgbortfall

549929

2018-06-03