Chippendale stil stolar
2018-06-05
549940
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, (6 st) samt KARMSTOLAR (2 st), Chippendale stil, 1900-talets slut, svartlackerade, med vitt- och beige tyg klädsel, sitthöjd ca 50 cm
Bruksslitage, ställvis förlust av färg, fläckar, märken