Hans Valter Sundberg - Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt interiör, signerad och daterad H. V Sundberg -59, olja på duk, ca 34x47 cm

Kuntoraportti

Oramad

549942

Päivämäärä:

2018-06-05