Hans Valter Sundberg - Oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt interiör, signerad och daterad H. V Sundberg -59, olja på duk, ca 34x47 cm
Kuntoraportti
Oramad
549942
Päivämäärä:
2018-06-05