Märklin ellok SEW 800

Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800
Märklin ellok SEW 800

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN ELLOK SEW 800, spår Ho,1950-tal, grönt ellok, med släpskor

Smärre lackskador

549945

2018-10-14