Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "L´age d´or de Don Quichotte", signerad Dali, numrerad 268/300, färglitografi, ca 41x61 cm

549965

2018-06-05