Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORMAR, KASTRULL, 4 st, koppar, 1700-tal, handtag i järn samt mässing, diameter 21-32 cm, kastrullens höjd ca 10 cm
Slitage
549969
2018-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här