Kopparformar

Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar
Kopparformar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORMAR, KASTRULL, 4 st, koppar, 1700-tal, handtag i järn samt mässing, diameter 21-32 cm, kastrullens höjd ca 10 cm

Slitage

549969

2018-06-07