Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD, 1900-talets början, troligen Frankrike, bemålat järn, plats för tio blomkrukor höjd ca 104, diameter ca 60 cm
Slitage, rost, senare bemålning, något sned
549977
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här