Piedestal troligen England 1900-talets början
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL MED YTTERFODER, flintgods, handmålad dekor av blommor, delvis förgyllda, troligen England 1900-talets början, total höjd 96, diameter 33 cm
Krackelyrer, ytterfodret med slitage och smärre sprickor
549983
2018-06-05